Розроблення і дослідження якості VoIP-кодерів мовних сигналів

Заропоновано перспективний метод кодування мовного сигналу зі змінною швидкістю для передачі через мережі з комутацією пакетів на основі вейвлет-перетворення, досліджено його якість та стійкість до впливу мережних факторів. Наведено блок-схему його реалізації, що додатково враховує голосову активність та пакетизацію сигналу. The perspective method of code of speech signal is offered variable-speed for a transmission through networks with commutation of packages on the basis of wavelet transformation, his quality and firmness is probed to influence of network factors. Blokschema of his realization which additionally takes into account speech activity and to the package formation signal is resulted.

Тимченко О. Розроблення і дослідження якості VoIP-кодерів мовних сигналів / О. Тимченко, Р. Колодій, Х. А. Сайдех // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 618 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 102–106. – Бібліографія: 6 назв.