Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В роботі наведено опис проведеного дослідження, щодо готовності студентів і працюючих до запровадження освітнього проекту дистанційного навчання. Показано результати дослідження, та обґрунтовано важливість запровадження освітніх проектів дистанційного навчання у вищих навчальних закладах.The present work describes the research, preparedness of students and employees to implement educational project learning. Displaying results of a study and proved the importance of implementing educational projects distance learning in higher education.

дистанційне навчання, аналіз, освітні проекти, distance learning, analysis, education projects

Полотай О. Передумови освітнього проекту запровадження дистанційного навчання у вищому навчальному закладі / Орест Полотай // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 4-ої Науково-практичної конференції, 20–22 листопада 2012 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 54–59. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review