Класифікація лізингу від мети здійснення суб"єктами лізингової діяльності

Охарактеризовано лізингову діяльність з організаційно-правового, економічного, інвестиційного та інноваційного поглядів. Визначено суб’єктів лізингової діяльності та визначено мету здійснення кожним із них лізингових операцій. Запропонована система класифікації лізингу залежно від мети здійснення суб’єктами лізингової діяльності. In the article characteristic of realization of leasing activity from legal, economic, investment and innovation of the points of view are submitted. The subjects of leasing activity are characterized. The purpose of realization by different subjects of leasing operations is determined. Offered system of classification of leasing depending on the purpose of realization of leasing activity.

Кулиняк І. Я. Класифікація лізингу від мети здійснення суб"єктами лізингової діяльності / І. Я. Кулиняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 624 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 50–54. – Бібліографія: 6 назв.