Особливості реалізації інверсного режиму в КМОН моделях на прикладі BSIM

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуті особливості реалізації інверсного режиму в КМОН-моделях на прикладі нової моделі BSIM3 версії v3. Пропонуються підходи для реалізації основних функцій програми врахування параметрів моделі.
Inverse mode realization features in CMOS models on the basis of BSIM3v3 are discussed. Several approaches for realization of basic functions of model parameters accounting are proposed.

Корначевський Я. І. Особливості реалізації інверсного режиму в КМОН моделях на прикладі BSIM / Я. І. Корначевський, В. В. Ладогубець // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 34–39.

Endorsement

Review