Thumbnail Image

Дослідженно законодавчу базу України щодо інвестиційної політики. Проаналізовано правовий аспект залучення іноземних інвестицій в економіку України. Висвітлені проблеми, які перешкоджають іноземному інвестуванню. It was research Ukraine’s law about investments and analysed problems of the einlisting foreing investment in the Ukrainian economy. The impediments of the foreing investments has been considered.

Федевич М. Є. Ретроспективний аналіз правового аспекту залучення іноземних інвестицій в економіку України / М. Є. Федевич, О . О . Пшик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 189–195. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review