Еволюція концепції маркетингу на вітчизняних підприємствах

Проаналізовано етапи розвитку концепцій маркетингу відповідно до еволюції бізнес орієнтацій і сучасних тенденцій бізнесу. Визначено сутність і сфери застосування традиційних концепцій маркетингу. Виявлено умови переорієнтації ринкової діяльності вітчизняних підприємств на сучасні концепції маркетингу. The development stages of marketing conceptions are analyzed according to businessorientations evolution and business modern tendencies. The essence and application fields of marketing traditional conceptions are defined. The re-orientation terms of domestic enterprises market activity to modern marketing conceptions are found out.

маркетинг, концепція маркетингу, бізнес-орієнтація, директ-маркетинг, бізнес-тенденції, marketing, marketing conception, business-orientation, direct-marketing, business tendencies

Дубодєлова А. В. Еволюція концепції маркетингу на вітчизняних підприємствах / А. В. Дубодєлова, О. В. Юринець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 79–83. – Бібліографія: 9 назв.