Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Досліджена можливість забезпечення заданої шорсткості обробленої поверхні під час шліфування абразивними кругами. В основу досліджень покладено принцип переносу на оброблену поверхню рельєфу робочої поверхні круга, що утворюється під час його правки алмазним інструментом. There has been explored a possibility to provide given processed surfaces roughness when grinding by abrasive wheels. As tests base there was accepted a principle of transmission for the wheel’s working surface relief processed surface, which had been formed while it’s setting by the diamond tool.

Шахбазов Я. О. Шліфування з правкою абразивного круга за параметром шорсткості шліфованої поверхні деталі / Я. О. Шахбазов // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 32-34. – Бібліографія: 4 назви.