Військова авіація у Галичині в 1914 –1915 рр.

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто діяльність австро-угорської та російської військової авіації під час початкового етапу Першої світової війни. Детально простежено використання ро-сійської авіації у ході битви за Львів в серпні–вересні 1914 р., виявлено аеродроми базування австрійських авіаторів у Галичині, подано низку невідомих фактів з історії Першої світової війни.
Article deals with the activity of the Austro-Hungarian and Russia military aviation during the previous period of the First World War. Author tells about using of the aviation military forces in the battle for L’viv in Autumn-September 1914 r., military airfields of Austrian pilots in Galytchyna, many interesting facts from the history of the First World War.

Козицький А. М. Військова авіація у Галичині в 1914 –1915 рр. / А. М. Козицький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 54–62.