Вибір бази порівняння при оцінюванні рівня конкурентоспроможності продукції

Розглянуто проблеми обґрунтування та вибору аналогів для кількісного визначення рівня конкурентоспроможності продукції та розроблено пропозиції для їх використання залежно від цілі оцінювання рівня конкурентоспроможності продукції. The problems of a substantiation and choice of analogues for quantitative definition of a level of competitiveness of production are considered and the offers for their use are developed depending on the purpose estimations of a level of competitiveness of production.

Коношенкова Т. Б. Вибір бази порівняння при оцінюванні рівня конкурентоспроможності продукції / Т. Б. Коношенкова, Л. С. Лісовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 149–154. – Бібліографія: 6 назв.