Описано дослідження щодо вивчення форми кривих розподілу температури під впливом місцевого температурного навантаження різної інтенсивності у зразках різної ступені вологості та викладені теоретичні передумови розв’язку температурної задачі. Проаналізовано процеси тепломасообміну в бетоні при теплових ударах. The article is devoted to the investigations connected with the definition the shape and velocity of expending temperature during high-temperature point loading at concrete surface. Due to the decreasing of technological crashes caused by especial temperature loading from equipment to the structures, the problem of definition the internal intentions in building has to be solved.

Була С. С. Дослідження розподілу температурних полів на поверхні бетону при різній інтенсивності місцевого температурного навантаження / С. С. Була // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 20–25. – Бібліографія: 3 назви.