Іонометрія: сучасний стан та перспективи

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто сучасний стан іонометрії, подано класифікацію іоноселективних електродів, наведені залежності потенціал-концентрація для іоноселективних вимірювальних кіл. Рассмотрено современное состояние ионометрии, представлено классификацию ионоселективных хчектродов, приведены зависимости потенциал-концентрация для ионоселективных измерительных цепей Present-day state of ion measurement is examined, classification of ion selective electrode is represented, functional dependence of potential-concentration for selective of ion measuring circuit is listed.

Поліщук Є. Іонометрія: сучасний стан та перспективи / Є. Поліщук, Р. Сушко, В. Резнік // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 98–101. – Бібліографія: 6 назв.