Акт 30 червня 1941 року - історичний етап відновлення української державності

Проаналізовано хід історичних подій 60-річної давності, в результаті яких ОУН, очолювана С.Бандерою, здійснила спробу відновлення Української Держави. Показано Акт 30 червня 1941 року як історичний етап на шляху українського державотворення. The historical events that took place 60 years ago and led to an attempt of the OUN headed by S.Bandera to restore the Ukrainian state are analysed. The Act of 30 June 1941 is shown to have been an important stage in the history of Ukraine on its way to creating Ukrainian statehood.

Гаврилів І. О. Акт 30 червня 1941 року - історичний етап відновлення української державності / І. О. Гаврилів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 431 : Держава та армія. – С. 76–83. – Бібліографія: 18 назв.