Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено математичну модель автономного джерела живлення на базі асинхронного генератора з самозбудженням і неперервною системою автоматичного регулювання напруги, проведено комп’ютерні дослідження джерела в різних режимах роботи. Mathematical model of the autonomous power source on the basis of a induction generator with self-excite and continuous automatic control system of a voltage was designed, computer researches of the power source in different operational modes were carried out.

Плахтина О. Г. Математичне моделювання автономного джерела на базі асинхронного генератора з самозбудженням і тиристорного регулятора напруги / О. Г. Плахтина, А. С. Куцик, Б. Л. Копчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 140-146. – Бібліографія: 2 назви.