Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто аспекти проектування надпровідних обмежувачів струму. Запропонований ефективний алгоритм синтезу конструктивних параметрів пристрою на підставі одновимірної математичної моделі теплоелектричних процесів у тонкій надпровідній пластині. In this article designing principles of resistive fault current limiters are concerned. Effective algoritm of synthesis of construction parameters based on the one-dimensional mathematical model of thermoelectrical processes in thin superconducting film is proposed.

Сердюк П. В. Конструктивно-параметричний синтез обмежувачів струму на основі тонкої надпровідної пластини / П. В. Сердюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 56–60. – Бібліографія: 6 назв.