Особливості синтезу електричних параметрів багатоканальних НВЧ перемикачів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано спосіб розрахунку електричних параметрів багатоканального променевого перемикача на основі співвідношень, одержаних методом трансформації імпедансу. Розглянуто можливість компенсації впливу неоднорідності розгалуження ліній передачі в процесі синтезу параметрів перемикача. The method of electrical parameters calculation of single pole multi-throw switch based on equations derived by impedance transformation method is proposed. The compensation of branching discontinuity effect in the switch synthesis process is considered.

Оборжицький В. Особливості синтезу електричних параметрів багатоканальних НВЧ перемикачів / Валерій Оборжицький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 207–215. – Бібліографія: 15 назв.