Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається побудова оптимальної розв’язувальної функції розподілу багатовимірного простору сигналів на вході виділителів тактового синхросигналу на основі статистичних методів прийняття рішень і теорії нечітких множин. The construction of optimum decision function of division multidimensional space of signals on an input of discriminators clock sync signal is considered on the basis of statistical methods of acceptance of the decisions.

Борщ В. Алгоритми побудови розв’язувальної функції визначення символу імпульсної послідовності на вході виділителів тактового синхросигналу / В. Борщ, Л. Нетудихата // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 107–111. – Бібліографія: 9 назв.