Компенсаційний метод побудови цифрових омметрів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано компенсаційний метод побудови цифрових омметрів на основі кодо-керованих мір з комутаційним інвертуванням тестової напруги. Проаналізовано метрологічні властивості багатодіапазонного цифрового омметра з автоматичною корекцією похибок. The compensation method of digital ohmmeter design which based on the codecontrol measure was proposed in this paper. The function transducer analysis of wideband ohmmeter with automation error correction was made too at this paper.

Яцук В. О. Компенсаційний метод побудови цифрових омметрів / В. О. Яцук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 99–101. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review