Функціональні поверхневі шари, створені лазерним легуванням

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджена сумісність нержавіючих сталей з евтектикою Li17Pb83 в ізотермічних умовах при температурах 350...500 °С на базі до 10000 годин у вихідному стані та після комплексного лазерного легування їх поверхні. Investigated the compatibility of stainless steels with Li17Pb83 eutectic under isotermal condition at 350...500 °C up till 10000 hours in an initial state and after a laser doping of their surfase.

Дурягіна З. А. Функціональні поверхневі шари, створені лазерним легуванням / З. А. Дурягіна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 422 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 98–103. – Бібліографія: 7 назв.