Національний університет "Львівська політехніка"

У статті подана загальна характеристика колекції фотографій Народного Дому у Львові. Розкритий зміст даної колекції та її значення як документального джерела для дослідження історії, зокрема москвофільського руху в Галичині кінця ХIХ – першої половини ХХ ст. The article presents general characteristics of photography collection of Narodnyi Dim in Lviv. Paper describes the collection composition and its importance as documental source in historical research, in particular research on moskvofil movement in Galicia of the late 19th – first half of the 20th century.

Народний Дім, фотографія, фотодокументи, москвофіли, Галичина, Narodnyi Dim, photography, photodocuments, moskvofils, Galicia

Красник У. О. Колекція фотографій бібліотеки та музею Народного Дому у Львові, її зміст та значення як документального джерела / У. О. Красник // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 369-374. - Бібліографія: 7 назв.