Моделювання нечіткостей у системі планування діяльності підприємства

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Визначено основні проблеми процесу планування. Описано нечіткості, які виникають при плануванні документа. Запропоновано концептуальну схему системи планування та наведено алгоритми для вирішення задач, які виникають у процесі обліку та планування фінансово-економічної діяльності підприємства. Описано механізм агрегації інтервальних величин у базах даних. Описано оператор вибірки з нечіткими параметрами.
The main problems of planning process described. The uncertainties in document planning are described. Conceptual schema and main decision questions are considers. The mechanism of interval data aggrigation are described. The selection operator with uncertainties parameters are described.

Шаховська Н. Б. Моделювання нечіткостей у системі планування діяльності підприємства / Н. Б. Шаховська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 327–339.