Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

В умовах інтенсивного росту ступеня інтеграції елементів МЕП завдання визначення температурного розподілу набуває все більшого значення. Подається математична модель нестаціонарних температурних полів у конструкціях МЕП з кристалами на жорстких виводах. Наводиться схема аналітично-чисельного методу розв’язування крайової задачі теплообміну. Отримані результати були перевірені методом теплоелектричної аналогії.

Левус Є. В. Аналіз нестаціонарних процесів теплообміну в МЕП з кристалом на жорстких виводах / Є. В. Левус, Д. В. Федасюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 398 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – C. 143–149. – Бібліографія: 3 назви.