Теоретичні аспекти становлення кооперативної форми підприємництва

В статті розглянуті теоретичні аспекти розвитку кооперативних підприємств в Україні, а саме проблеми їх ідентифікації та відповідності міжнародним кооперативним принципам. Пояснено різницю між кооперативними та акціонерними підприємствами. Наведено тлумачення неприбуткового статусу кооперативної організації. The theoretical aspects of cooperative enterprises in Ukraine have been considered in the article, in particular the problems of its identification and adequacy to the international cooperative principles. The difference between cooperative enterprises and joint stock ventures has been explained. The non-profit status of cooperative organization has been interpreted.

Зіновчук В. В. Теоретичні аспекти становлення кооперативної форми підприємництва / В. В. Зіновчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 23–27. – Бібліографія: 4 назви.