Результати дослідження температурних полів терморезистивних перетворювачів

Наведено результати розрахунку температурних полів платинового терморезистивного перетворювача. Досліджено залежності температур чутливих елементів від різних факторів. Запропоновано використати квадратичне наближення температурного профілю термоперетворювача. Експериментально і теоретично розраховано похибку визначення вимірюваної температури для різної глибини занурення і виду досліджуваного середовища. In the article the results of the sensor temperature fields calculating are given. The dependences of the distribution of temperatures of sensing elements on different factors are investigated. The quadratic approximation of the temperature of sensor profile is proposed. The temperature determination errors depended from the different submersion depths and form of the medium kind are calculated theoretically and experimentally.

Аугустін С. Результати дослідження температурних полів терморезистивних перетворювачів / С. Аугустін, Ф. Бернгард, Н. М. Дорожовець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 32–36. – Бібліографія: 5 назв.