Підсистема підтримки прийняття рішень ІАС управління навчальним процесом ВНЗ

Видавництво Львівської політехніки

У доповіді наведено опис підсистеми підтримки прийняття рішень інформаційно-аналітичної системи контролю навчальної діяльності студентів ВНЗ, що розроблена в Черкаському державному технічному університеті. Розглянуто основні завдання і функції цієї підсистеми. The report describes the subsystem of decision support information-analytical system for monitoring academic activities of university students that was developed in Cherkasy State Technical University. The main tasks and functions of this subsystem.

інформаційно-аналітична система, підсистема підтримки прийняття рішень, система електронного навчання, вища школа, information-analytical system, decision support subsystem, e-learning system, high school

Триус Ю. В. Підсистема підтримки прийняття рішень ІАС управління навчальним процесом ВНЗ / Ю. В. Триус, І. В. Герасименко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 9–14. – Бібліографія: 4 назви.