Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто можливість створення скануючої системи вимірювання температури на основі промислового пірометра. Розроблено математичну модель пірометричного перетворювача для роботи в умовах фонового випромінювання. Рассмотрена возможность создания сканирующей системы измерения температуры на основе промышленной модели пирометра. Разработана математическая модель пирометрического преобразователя, работающего в условиях фонового излучения The creation of the system of temperature measurement with scanning on the basis optical pyrometer is offered. The mathematical model of scanning coordinates and mathematical model of the signal of pyrometric converter in conditions of background radiation is adduced.

Гоц Н. Математична модель функціонування скануючої системи вимірювання температури рухомих об’єктів / Н. Гоц, В. Засименко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 75–78. – Бібліографія: 5 назв.