Поліхроматичний вимірювач параметрів багатоелементних двополюсників

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено можливість підвищення швидкодії вимірювача параметрів багатоелементних двополюсників завдяки використанню поліхроматичного тестового сигналу. Описано структуру такого вимірювача та наведено результати моделювання. Исследована возможность повышения быстродействия измерителя параметров многоэлементных двухполюсников путем использования полихроматического тестового сигнала. Описана структура такого измерителя и приведены результаты моделирования. The speed increasing opportunity of meter of multiple-unit two-terminal devices is investigated by use of polychromatic test signal. The structure of such meter is described and the results of modeling are given.

Проців Р. Поліхроматичний вимірювач параметрів багатоелементних двополюсників / Руслан Проців // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 34–37. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review