Система оподаткування в Україні

Розглядається та аналізується система оподаткування в Україні та інших країнах, розкривається значення цього процесу. Проаналізовано законодавчо-нормативні акти та економічні праці вчених. Визначено переваги та недоліки системи оподаткування в Україні. The system of taxation in Ukraine and in other countries is examined and is analysed, the value of this process opens up. We analysed legislatively-normative acts and labours of scientists. Advantages and lacks of taxation were defined in Ukraine.

Полякова Л. М. Система оподаткування в Україні / Л. М. Полякова, С. С. Попович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 606 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 397–401. – Бібліографія: 10 назв.