Концептуальна модель контакту шорсткої поверхні з напівпростором

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Розроблено математичну модель контактування нерівності шорсткого шару полімерної поверхні. Модель враховує взаємний вплив мікронерівностей і об'ємну деформацію матеріалу на параметри зони контакту. In article is developed the mathematical model of contact the ledges of a roughness polymeric surface. In this model is taken into account the interference of ledges and volumetric deformation the material on contact parameters.

Шеремета Р. М. Концептуальна модель контакту шорсткої поверхні з напівпростором / Р. М. Шеремета, І. І. Корсак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 467 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 165–171. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review