Особливості антиукраїнської політики польської влади в Галичині у 1920-х рр

Досліджено особливості антиукраїнської політики польської влади в Галичині у 1920-х роках. На основі історіографічного та джерельного матеріалу проаналізовано основні закони польської адміністрації, що стосувались українського населення. The peculiarities of anti-Ukrainian policy of polish government in Galicia in 1920 have been researched and investigated. On the basis of historiographical and source materials the main laws of polish government concerning Ukrainian population have been analyzed.

Нагірняк А. Я. Особливості антиукраїнської політики польської влади в Галичині у 1920-х рр. / А. Я. Нагірняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 652 : Держава та армія. – С. 112–116. – Бібліографія: 22 назви.