Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано метод визначення віддалі між вимірювальними перетворювачами для системи контролю параметрів оброблених магнітним полем водно-дисперсних систем. Розрахунок проводився sa статистичними параметрами розподічу напруженості магнітного поля в середовищі. Наведено приклад використання методу при дослідженні седиментації цукрового виробництва. Предложен метод определения расстояния между измерительными преобразователями для системы контроля параметров обработанных магнитным полем водно-дисперсных систем. Расчет проводился по статистическим параметрам распределения напряженности магнитного поля в среде Приведен пример использования метода при исследовании процесса седиментации сахарного производства. The method of definition of distance between measuring transducers for the monitoring system of parameters to the water-dispersed systems, treated by a magnetic field is offered. The calculation was conducted on distribution statistical parameters of magnetic field intensity in environment. The example of usage of a method is adduced at research of process of sedimentation of sugar production.

Буняк О. Метод визначення віддалі між вимірювальними перетворювачами для контролю процесу намагнічування водно-дисперсних систем переробної промисловості / О. Буняк, І. Коноваленко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 143–147. – Бібліографія: 7 назв.