Thumbnail Image

Досліджено методології розрахунку рейтингів науково-педагогічних працівників кафедр університету. Запропоновано даталогічну модель бази даних підсистеми визначення рейтингу та описано структури її основних об’єктів. In the article research of activity of methodologies of calculation of ratings is conducted by the cientifically pedagogical workers of departments of university. The datalogichnu model of database subsystem of determination of rating is offered and the structures of its basic objects are described.

методологія розрахунку рейтингів, даталогічна модель бази даних, methodologie of calculation of ratings, datalogic model of database subsystem

Верес О. М. Даталогічна модель бази даних визначення рейтингу науково-педагогічних працівників кафедри / О. М. Верес, Л. Б. Чирун // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 46-54. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review