Загальні напрямки еволюції об’ємно-планувальної структури квартир в Україні

За останні 30–40 років житлове будівництво України пройшло складний шлях модернізації та вдосконалення. Характерним став певний відхід від традиційного уявлення прок вартиру, що сформувався за останні півсторіччя, а саме для житло вих багатоквартирних будинків другої половини ХХ ст. (цегляних і панельних), для яких характерні чіткість та одноманітність планувальної структури. For the last 30-40 years in an available housing of Ukraine has passed a complex way of modernization and perfection. The greater attention began to be given quality of habitation, instead of its quantity.

Урсатій Х. В. Загальні напрямки еволюції об’ємно-планувальної структури квартир в Україні / Х. В. Урсатій // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 126–130. – Бібліографія: 5 назв.