Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто основні причини виникнення та здійснено класифікацію технічних каналів витоку конфіденційної інформації у сучасних клавіатурах, що використовують протокол PS/2. Надано рекомендації для протидії виникненню розглянутих технічних каналів витоку інформації. This paper describes the main causes of the appearance confidential information of technical channels of leakage in modern keyboards which use protocol PS/2. The paper provider recommendations on preventing the appearance of the studied technical channels of information leakage.

Будз Б. Д. Технічні канали витоку конфіденційної інформації в сучасних комп'ютерних клавіатурах / Б. Д. Будз, В. Б. Дудикевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 665 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 107–112. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review