Багатопрограмний багатоканальний засіб вимірювання

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Для зменшення семантичної надмірності часто зручно використовувати програмовані системи, серцевиною яких є модуль аналізування. У статті досліджуються його основні характеристики. Часто для уменьшения семантической избыточности применяют программированные системы, сердцевиной которых является модуль анализа. В статье исследуются его основные характеристики. The programmable systems often are very convenient for the measurement object semantic reducing. The object state analyzing unit is the core of the system. It’s main characteristics are investigated in this paper.

Багатопрограмний багатоканальний засіб вимірювання / Тарас Домінюк, Орест Івахів, Роман Когут, Богдан Марець // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 3–8. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review