Деякі підходи в удосконаленні управління інвестиціями міста

Досліджено та удосконалено використання в управлінні інвестиційним процесом підходів логістики з метою ефективного залучення і використання інвестиційних ресурсів для соціально-економічного розвитку міста. Запропоновано власний підхід до побудови логістичної системи як складової формування ефективної інвестиційної політики органами місцевого самоврядування. Проаналізовано значення моніторингу як інструменту управління логістичною системою. Виділено основні напрямки здійснення моніторингу за діяльністю інвестора. The use in the managing investment process the approaches of logistic for effective enlist and use investment resources for social and economic development of the city is explored and improved. The author proposes an own approach for construction logistic system as component of organization effective investment police of self governments. The role of monitoring as instrument to manage logistic system is analyzed. The main lies for realizing monitoring for investor activity are fixed.

Барвінська Є. С. Деякі підходи в удосконаленні управління інвестиціями міста / Є. С. Барвінська, Л. І. Данчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 635 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 152–156. – Бібліографія: 10 назв.