Дослідження впливу ультразвуку на процес коагулювання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментальних досліджень впливу ультразвукового оброблення води на процес коагулювання. Встановлено оптимальні умови ультразвукового оброблення та режими додавання коагулянту – водного розчину алюмінію сульфату. The outcomes of experimental researches of influencing of ultrasonic processing of water on process of coagulation are adduced. The optimum conditions of ultrasonic processing and modes of the introducing of a coagulum – aqueous solution of aluminium sulphate are established.

процес коагулювання, ультразвукового оброблення води

Савчук Л. В. Дослідження впливу ультразвуку на процес коагулювання / Л. В. Савчук, З. О. Знак, Р. Р. Оленич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 77–79. – Бібліографія: 6 назв.