Моніторинг інвестиційної привабливості підприємства

У статті аналізуються основні напрями моніторингу діяльності підприємства, пов’язані з оцінкою і реалізацією його інвестиційної привабливості. Особлива увага приділена розробці рекомендацій для покращання функціонування існуючих моніторингових систем (МС) інвестиційної діяльності в Україні, а також побудові ефективних МС для аналізу стану підприємств та для реалізації на них інвестиційних проектів. Комплексне використання МС, наведених у статті, дасть змогу інвесторам ґрунтовніше підійти до прийняття відповідних рішень про капіталовкладення. The main directions of monitoring of the enterprise’s activity, connected with evaluation and realisation of its investment preference, are analysed in the article. The special attention is given to development of the recommendations for improving of existing monitoring systems (МS) of investment activity in Ukraine, and also to construction of effective МS for analysis of enterprises' state and for realization of the investment projects on them. All MS, introduced in a paper, will allow the investors to accept appropriate solutions about the projects.

Кулініч Т. В. Моніторинг інвестиційної привабливості підприємства / Т. В Кулініч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 113–120. – Бібліографія: 4 назви.