Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Нові інформаційні, інноваційні, телекомунікаційні технології сприяють ефективності та оптимізації управління навчальним процесом. На підставі системного аналізу діяльності кафедри вищого навчального закладу запропоновано концептуальну модель інформаційної системи визначення якості освітніх послуг, які надає кафедра.New information, innovation and telecommunication technologies contribute to the effectivness and optimization in the management of studies. Based on systematic analysis of the department of the university, offered a conceptual model of information system for determining the quality of educational services department.

концептуальна модель, управління навчальним процесом, якість освіти

Верес О. М. Концептуальна модель інформаційної системи визначення якості надання освітніх послуг кафедрою / О. М. Верес, О. М. Андрухов, Л. Б. Чирун // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 699 : Інформаційні системи та мережі. – С. 42-52. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review