Системний підхід до характеристики світового господарства

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Світове господарство розглянуто як систему і досліджено можливості застосування до нього Теорії систем. Проаналізовано глобалізаційні процеси як вияв системних властивостей світової економіки.
The world economy as a system and opportunities of System’s Theory application to it are considered. Processes of globalization as a display of systems properties of world economy are analyzed.

Фірстова О. Ю. Системний підхід до характеристики світового господарства / О. Ю. Фірстова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 175–180. — (Регулювання економіки).