Оптимізація контролю герметичності зварних паливних баків

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання оптимізації технології неруйнівного контролю герметичності зварних паливних баків. Встановлено функціональний зв’язок між кількістю виявлених дефектів, іхнім розміром та надлишковим тиском випробовувального повітря в баці. Розраховані мінімальні розміри дефектів, що виявляються. The questions of optimization of technology of the not destroying control of welded fuel tanks are considered. The functional model of communication(c between quantity of the found out defects and size of superfluous pressure of air in a tank is established. The forecast of size of defects from pressure of air in a tank is given.

Білобородченко В. І. Оптимізація контролю герметичності зварних паливних баків / В. І. Білобородченко, С. В. Білобородченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 560 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 109–113. – Бібліографія: 6 назв.