Інформаційне забезпечення аналізу інвестиційного потенціалу галузей економіки

Thumbnail Image

Основну увагу приділено проблемі оцінки інвестиційної привабливості галузей та підгалузей економіки. Обґрунтовано важливість вибору пріоритетних напрямів інвестування коштів. Подається перелік основних факторів, що визначають рівень інвестиційної привабливості галузей економіки. Наведена низка показників оцінки інвестиційної привабливості галузей народного господарства. Пропонується метод розрахунку раціональних обсягів коштів, що інвестуються у розвиток галузей економіки. In the article the basic attention is inverted to a problem of an estimation of investment appeal of branches of economy. The importance of a choice of priority directions of investments of the investments is justified. The list of major factors is submitted which determine a level of investment appeal of branches of economy. A number of parameters of an estimation of investment appeal of branches of a national economy is submitted. The method of determination of the rational sizes of investment of means in development of branches of economy is offered.

Ємельянов О. Ю. Інформаційне забезпечення аналізу інвестиційного потенціалу галузей економіки / О. Ю. Ємельянов, І. З. Крет, О. М. Сегедій // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 66–71. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review