Обґрунтовано методологічний підхід до оцінки стійкості регіональних кластерних структур в аспекті їх ресурсного потенціалу. Розроблено модель з оцінки стійкості кластерної структури. Methodological approach to estimation of regional cluster structures stability in the aspect of their resource potential is grounded. The estimation model of cluster structure stability is developed.

регіональна кластерна структура, стійкість, ресурсний потенціал, інвестиції, інновації, людський капітал, оцінка, regional cluster structure, stability, resource potential, investments, innovations, human capital, estimation

Іванов Ю. Б. Оцінка стійкості регіональних кластерних структур в аспекті їх ресурсного потенціалу / Ю. Б. Іванов, А. Д. Олійник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 101–111. – Бібліографія: 24 назви.