Thumbnail Image

2002-03-26

Описується застосування генератору водяної аерозолі для ініціювання очищення повітря від пилу. Запропонована нова високоефективна конструкція генератору аерозолі з внутрішнім обертовим гідротурбінним ротором, який забезпечує утворення водяної завіси із часток розміром 5...50 мкм.
It Is Described using the generator to water aerosol for speedup of process of cleaning the air from dust. Offered new technically perfect design of generator of aerosol with interna! revolving rotor, which provides formation water cover particulates which has dimension 5...50 m.

Голуб В. Нові технологічні рішення при генерації водяної аерозолі з ініціацією осадження пилу / В. Голуб, В. Хрущ // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 304–307.

Endorsement

Review