Дослідження коливань танкових дизелів сімейства ТД (історія питання)

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Показано внесок учених Харківського політехнічного інституту у доробок танкового дизеля 5ТДФ та створення нових модифікацій дизелів сімейства ТД. Особливу увагу приділено дослідженням коливань, які істотно впливають на надійність і довговічність двигунів. The contribution to refinement of the tank diesel 5TDF by scientist of Kharkov polytechnic institute and creation new modification of diesels family TD is considered. Especial attention is studies to the vibration, which considerably influence upon reliability and longevity of the engines.

Ларін А. О. Дослідження коливань танкових дизелів сімейства ТД (історія питання) / А. О. Ларін // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 670 : Держава та армія. – С. 199–205. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review