Видавництво Львівської політехніки

The article deals with the importance of information technology in the Education Department of Rozhnyativ's district state administration. The article also includes information about the advantages of creating database to improve the department's work in the institutions of secondary education analysis.

інформаційні технології, база даних, відділ освіти Рожнятівської районної державної адміністрації, діяльність середніх навчальних закладів, контроль, управлінські рішення, звіти

Бойчук О. Використання сучасних інформаційних технологій з метою вдосконалення роботи відділу освіти Рожнятівської районної державної адміністрації / Оксана Бойчук, Уляна Ярка // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 222–223. – Бібліографія: 1 назва.