Замки князів Несвіцьких та похідних від них князів Збаразьких, Вишневецьких і Порицьких на Волині (XV – перша половина XVII ст.)

No Thumbnail Available

Date

2006

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Abstract

На основі опублікованих та архівних джерел з’ясований час появи ініціаторів будівництва і власників 24 замків, що функціонували на Волині в XV – першій половині XVII ст. у володіннях групи української знаті, яку становили князі Несвіцькі, та роди, що утворилися в процесі їх розгалуження. Based on some published and archival materials there was elucidated the time of appearance and proprietors of 24 castles which functioned in Volynie in the XV – first half of the XVII centuries in the estates of the kniazes Nesvitsky and the kins, who appeared during the process of their ramification.

Description

Keywords

Citation

Собчук В. Д. Замки князів Несвіцьких та похідних від них князів Збаразьких, Вишневецьких і Порицьких на Волині (XV – перша половина XVII ст.) / В. Д. Собчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 134–143. – Бібліографія: 39 назв.