Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі опублікованих та архівних джерел з’ясований час появи ініціаторів будівництва і власників 24 замків, що функціонували на Волині в XV – першій половині XVII ст. у володіннях групи української знаті, яку становили князі Несвіцькі, та роди, що утворилися в процесі їх розгалуження. Based on some published and archival materials there was elucidated the time of appearance and proprietors of 24 castles which functioned in Volynie in the XV – first half of the XVII centuries in the estates of the kniazes Nesvitsky and the kins, who appeared during the process of their ramification.

Собчук В. Д. Замки князів Несвіцьких та похідних від них князів Збаразьких, Вишневецьких і Порицьких на Волині (XV – перша половина XVII ст.) / В. Д. Собчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 134–143. – Бібліографія: 39 назв.

Endorsement

Review