Формування здорового способу життя є завдання державного значення та одним з пріоритетних напрямків управлінської діяльності. Особливу роль в рішенні цього питання відіграють вищі навчальні заклади. В даній роботі ми спробували узагальнити досвід Дніпропетровської державної медичної академії в цьому питанні.

Психолого-педагогические подходы в практике воспитания здорового образа жизни студентов медицинского ВУЗа / Дмитрий Александрович Степанский, Наталья Григорьевна Смотрова, Наталья Григорьевна Стеценко, Неля Григорьевна Лахтионова // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 290–291.