Аналіз електромагнітних процесів в елементах вихрострумового томографа

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто метод контролю стану теплообмінників атомних та теплових електростанцій. Він базується на математичному моделюванні проходження електромагнітних хвиль у електропровідне середовище. Розроблено ключові принципи комп’ютеризованої томографії стінок теплообмінників. A method of testing the state of heat exchangers of atomic and steam power plants has been suggested. It is based on the mathematical modelling of the passage of the electromagnetic waves through the heterogeneous media. The key principles of the computer aided tomography of the heat exchangers walls have been developed.

Пеленський Р. Аналіз електромагнітних процесів в елементах вихрострумового томографа / Р. Пеленський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 136-139.