Подано результати аналізу розрахункових моделей для розрахунку залізобетонної збірно-монолітної косої в плані прольотної будови до та після розширення залізо- бетонною накладною плитою. The results of analysis of calculation models for the calculation of reinforced-concrete precast-monolithic slanting in a plan span structure to and after expansion the reinforcedconcrete superimposed plate are presented.

плитна залізобетонна, збірно-монолітна прольотна будова, косі в плані мости, розрахункові моделі, нормовані і випробувальні навантаження, slabs reinforced-concrete precast-monolithic span structure, to the scythe in a plan bridges, calculation models, standard and testing loadings

Рубаха М. В. Порівняльний аналіз розрахункових моделей плитної нерозрізної залізобетонної косої в плані прольотної будови до та після розширення накладною плитою / М.В. Рубаха, В.Г. Кваша, Л.В. Салійчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 199–210. – Бібліографія: 9 назв.