Техніко-економічні оцінки інновацій в інженерних системах виробничих будівель

Thumbnail Image

Виконано техніко-економічний аналіз енергоощадних нововведень, на прикладі хлібопекарного виробництва, з метою отримання методичних підходів до практичної їх комплексної оцінки. Зроблена спроба сформувати методику оцінки інновацій інженерних систем виробничих будівель для умов проектування новобудов або реконструкції діючих підприємств. Technical and economical analysis of energy saving technologies on example of bread-cooking manufacture has been done, its aim is obtaining of method of practical and complex estimation. Attempt of method creation of estimation of innovation of engineer systems of industrial buildings for conditions of design of new building or reconstruction of real plants.

енергозбереження, інновація, оцінка, ефективність, energy saving, innovation, estimation, efficiency

Макаревич Т. Т. Техніко-економічні оцінки інновацій в інженерних системах виробничих будівель / Т. Т. Макаревич, В. С. Латик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 296–300. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review